Офіційний портал

Головна

ПРИЙОМ ГРОМАДЯН МІСЬКИМ ГОЛОВОЮ 13.11.2019


ПРИЙОМ ГРОМАДЯН МІСЬКИМ ГОЛОВОЮ 13.11.201913 листопада ( як завжди, щосереди) міський голова Володимир Тимченко провів особистий прийом громадян. Жителі звернулися до очільника міста з різноманітними питаннями, що здебільшого стосувалися соціальної політики, житлово-комунального та земельного характеру, а саме: постановки на квартирний облік внутрішньо переміщених осіб та учасника бойових дій в зоні проведення АТО, надання матеріальної допомоги на лікування, надання дозволу на спилювання дерева біля приватного будинку, розміщення тимчасового гаража та б.ін.

Також до міського голови звернулися представники громадської організації «Україна починається з тебе» з проханням всебічної підтримки та сприяння у діяльності товариства. За результатами прийому Володимир Григорович надав керівникам структурних підрозділів відповідні доручення щодо вирішення всіх питань громадян.

Павленко Я.В.,
головний спеціаліст сектору взаємодії з громадськістю
ПРИЙОМ ГРОМАДЯН МІСЬКИМ ГОЛОВОЮ 13.11.2019
ПРИЙОМ ГРОМАДЯН МІСЬКИМ ГОЛОВОЮ 13.11.2019
ПРИЙОМ ГРОМАДЯН МІСЬКИМ ГОЛОВОЮ 13.11.2019
ПРИЙОМ ГРОМАДЯН МІСЬКИМ ГОЛОВОЮ 13.11.2019
ПРИЙОМ ГРОМАДЯН МІСЬКИМ ГОЛОВОЮ 13.11.2019
ПРИЙОМ ГРОМАДЯН МІСЬКИМ ГОЛОВОЮ 13.11.2019
ПРИЙОМ ГРОМАДЯН МІСЬКИМ ГОЛОВОЮ 13.11.2019
ПРИЙОМ ГРОМАДЯН МІСЬКИМ ГОЛОВОЮ 13.11.2019

13.11.2019 (440 переглядів)


ПОШИРИТИ

Новини

ДЕНЬ ВШАНУВАННЯ УЧАСНИКІВ ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ АВАРІЇ

Офіційна дата завершення спорудження саркофагу над четвертим енергоблоком Чорнобильської АЕС є Днем вшанування учасників ліквідації наслідків аварії. З нагоди відзначення цього дня учні 9-х та 10-го класів Березанської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 відвідали Центр дозвілля, де відбувся урочистий захід «Є місце подвигу не тільки в дні війни» з нагоди відзначення Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС та переглянули документальний фільм «Битва за Чорнобиль». Жодна статистика не покаже, скільки людських доль понівечено жахливою аварією на ЧАЕС. Пам’ятаємо про героїв, людей різних професій, які в екстремальних умовах доклали зусиль для приборкання «мирного атому» та не допустили збільшення масштабів трагедії.
Звєкова О.А., педагог-організатор Березанської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1

13.12.2019 (7 переглядів)
РОБОЧА ЗУСТРІЧ

Сьогодні до Березані завітав Ігор Мещан – директор департаменту соціального захисту населення Київської обласної державної адміністрації. Під час робочої зустрічі Ігор Вікторович разом з міським головою Володимиром Григоровичем відвідали відділення денного перебування дітей з інвалідністю територіального центру соціального обслуговування населення (надання соціальних послуг). Директор департаменту відмітив, що працівниками створені усі належні умови, спрямовані на успішну реабілітацію та інтеграцію дітей з інвалідністю у суспільстві, на високому рівні організовано проведення профілактичних заходів, здійснюється індивідуальний підхід до кожної дитини, проводиться контроль за фізичним навантаженням під час занять і відпочинку. На території реабілітаційного центру проводяться комплексні роботи з благоустрою території, що здійснюються за кошти обласного бюджету. Наразі навколо будівлі уже завершене викладання бруківки та встановлені ліхтарі, що приємно радує не тільки нас, жителів громади, а й гостей міста.
Павленко Я.В., головний спеціаліст сектору взаємодії з громадськістю

13.12.2019 (10 переглядів)
13.12.2019 (8 переглядів)
ПОДАРУЙ СВЯТО ВОЇНУ ВІД САДОВОЇ ЗОШ

Сьогодні багато наших бійців перебувають узоні бойових дій. Кожен із нас також може зробити свій посильний вклад у збереження незалежності й територіальної цілісності нашої держави. Члени учнівського самоврядування Садової ЗОШ І-ІІІ ступенів підтримали благодійну ініціативу «Подаруй воїну свято». Метою акції є збір і формування подарунків військовим у зону АТО до Дня святого Миколая. Кожен учень зміг взяти участь у заході. Учнями було виготовлено вітальні листівки та малюнки, обереги для воїнів, також закуплено необхідні засоби особистої гігієни, продуктові набори та безліч теплих речей. Діти свято вірять у те, що саме турбота про солдатів нашої армії допоможе вижити їм у таких непростих умовах і повернутись додому живими й здоровими, стати на ноги після отриманих поранень. Хай береже Господь наших воїнів!
Якобчук Л.В., заступник директора з виховної роботи Садової ЗОШ I-III ступенів

13.12.2019 (0 переглядів)


Сторінка - 1 з 700