Офіційний портал

Головна

ОБЕРИ МАЙБУТНЄ 2019


ОБЕРИ МАЙБУТНЄ 2019 КВК-популярна гумористична гра для веселих та кмітливих, зібрала в залі будинку культури 4 учнівські запальні команди. Юні гумористи змагалися за перепустки у півфінал Обласного конкурсу «Обери майбутнє».

Школярі подарували глядачам понад 3 години якісного гумору про робітничі професії. Спершу відбулося жеребкування,що й визначило почерговість виступу команд. Перейшовши до етапу"Візитівка" глядачі мали змогу познайомитись з індивідуальним портретом кожної команди. Її приналежністю до конкурсу,відповідальним ставленням до профорієнтаційної тематики і необхідністю обгрунтованого вибору професії з урахуванням ринку праці. На жаль, дотримувались вимог не всі команди,тому журі було змушене,згідно Положення, зняти бали командам за перевищений ліміт часу(5хв).

Стали винятком лише окремі колективи. Саме тому боротьба капітанів була надзапеклою. Кожен очільник команди прагнув реваншу і додаткових балів для команди. Проте,знову на заваді стали вимоги Положення. Дотримавшись всіх норм феєрично переміг капітан команди Березанського НВК "Ера" —Войтенко Роман, виборовши додаткові 4 бали своїй команді. Незабутньою окрасою дійства став музичний конкурс. Завданням командам було прорекламувати одну професію,актуальну на місцевому ринку праці з використанням музики та реквізиту у будь—якому форматі. Команди повинні були зробити все красиво та динамічно, а головне — вкластись у 7 хв. Як то кажуть"Хто на що гаразд!" Команди проявили всю притаманну їм сутність, дякуючи такому творчому конкурсу.

Показовими були виступи в яких"не дрімав" жоден член команди. Чи то пісня,чи то танець,чи акторська майстерність. Взаємодіяли, як єдине ціле. Саме така міні вистава принесла найвищі результати команді Березанського НВК "Ера".

Після напружених баталій журі обрали переможцем в міському етапі Обласного профорієнтаційного заходу "Обери майбутнє" команду Березанського НВК "Ера". Слід зазначити,що жодна фраза, жарт чи ідея не запозичувались,а є авторським напрацюванням наставників та членів команди.

Багінська М.С.,

педагог-організатор Березанського НВК

ОБЕРИ МАЙБУТНЄ 2019
ОБЕРИ МАЙБУТНЄ 2019
ОБЕРИ МАЙБУТНЄ 2019

ОБЕРИ МАЙБУТНЄ 201913.11.2019 (451 переглядів)


ПОШИРИТИ

Новини

ДЕНЬ ВШАНУВАННЯ УЧАСНИКІВ ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ АВАРІЇ

Офіційна дата завершення спорудження саркофагу над четвертим енергоблоком Чорнобильської АЕС є Днем вшанування учасників ліквідації наслідків аварії. З нагоди відзначення цього дня учні 9-х та 10-го класів Березанської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 відвідали Центр дозвілля, де відбувся урочистий захід «Є місце подвигу не тільки в дні війни» з нагоди відзначення Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС та переглянули документальний фільм «Битва за Чорнобиль». Жодна статистика не покаже, скільки людських доль понівечено жахливою аварією на ЧАЕС. Пам’ятаємо про героїв, людей різних професій, які в екстремальних умовах доклали зусиль для приборкання «мирного атому» та не допустили збільшення масштабів трагедії.
Звєкова О.А., педагог-організатор Березанської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1

13.12.2019 (10 переглядів)
РОБОЧА ЗУСТРІЧ

Сьогодні до Березані завітав Ігор Мещан – директор департаменту соціального захисту населення Київської обласної державної адміністрації. Під час робочої зустрічі Ігор Вікторович разом з міським головою Володимиром Григоровичем відвідали відділення денного перебування дітей з інвалідністю територіального центру соціального обслуговування населення (надання соціальних послуг). Директор департаменту відмітив, що працівниками створені усі належні умови, спрямовані на успішну реабілітацію та інтеграцію дітей з інвалідністю у суспільстві, на високому рівні організовано проведення профілактичних заходів, здійснюється індивідуальний підхід до кожної дитини, проводиться контроль за фізичним навантаженням під час занять і відпочинку. На території реабілітаційного центру проводяться комплексні роботи з благоустрою території, що здійснюються за кошти обласного бюджету. Наразі навколо будівлі уже завершене викладання бруківки та встановлені ліхтарі, що приємно радує не тільки нас, жителів громади, а й гостей міста.
Павленко Я.В., головний спеціаліст сектору взаємодії з громадськістю

13.12.2019 (14 переглядів)
13.12.2019 (9 переглядів)
ПОДАРУЙ СВЯТО ВОЇНУ ВІД САДОВОЇ ЗОШ

Сьогодні багато наших бійців перебувають узоні бойових дій. Кожен із нас також може зробити свій посильний вклад у збереження незалежності й територіальної цілісності нашої держави. Члени учнівського самоврядування Садової ЗОШ І-ІІІ ступенів підтримали благодійну ініціативу «Подаруй воїну свято». Метою акції є збір і формування подарунків військовим у зону АТО до Дня святого Миколая. Кожен учень зміг взяти участь у заході. Учнями було виготовлено вітальні листівки та малюнки, обереги для воїнів, також закуплено необхідні засоби особистої гігієни, продуктові набори та безліч теплих речей. Діти свято вірять у те, що саме турбота про солдатів нашої армії допоможе вижити їм у таких непростих умовах і повернутись додому живими й здоровими, стати на ноги після отриманих поранень. Хай береже Господь наших воїнів!
Якобчук Л.В., заступник директора з виховної роботи Садової ЗОШ I-III ступенів

13.12.2019 (0 переглядів)


Сторінка - 1 з 700