Офіційний портал

Головна

ОБЕРИ МАЙБУТНЄ


ОБЕРИ МАЙБУТНЄ12 листопада 2019 року в приміщенні будинку культури м. Березань відбувся відбірковий етап профорієнтаційного змагально-мотиваційного заходу серед учнівських команд «Обери майбутнє».
Захід має багато спільного з улюбленою багатьма поколіннями грою «КВК»! Зокрема, команди-учасниці заходу «Обери майбутнє» змагаються у конкурсах «Візитівка», «Конкурс капітанів», «Музичний конкурс».
Учасниками відбіркового етапу стали 4 команди з числа кращих учнів загальноосвітніх навчальних закладів міста: «Агромол» ЗОШ І-ІІІ ст. №1, «Заробітчани» ЗОШ І-ІІІ ст. №2, «Ера» НВК, «Шалені бджоли» ЗОШ І-ІІІ ст. №4. Усі команди показали надзвичайно цікаву та напружену боротьбу за звання переможців змагально-мотиваційного заходу. Учні сипали жартами, демонстрували експромти, пропонували наочні сценки, співали і танцювали. І журі, і глядачі жваво реагували на кожну вдалу репліку або афоризм, щедро нагороджували їх авторів бурхливими оплесками.
Переможцем відбіркового етапу стала команда «Ера» навчально-виховного комплексу, яка візьме участь у півфінальній грі. Усі учасники конкурсу «Обери майбутнє» отримали грамоти та подарунки.
Сподіваємося, що ігри профорієнтаційного змагально-мотиваційного заходу серед учнівських команд «Обери майбутнє» допоможуть як її учасникам, так і юним глядачам у виборі майбутньої професії.


Герасименко Н.Ф.,

методист міського методичного кабінету

ОБЕРИ МАЙБУТНЄ
ОБЕРИ МАЙБУТНЄ
ОБЕРИ МАЙБУТНЄ


13.11.2019 (401 переглядів)


ПОШИРИТИ

Новини

ДЕНЬ ВШАНУВАННЯ УЧАСНИКІВ ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ АВАРІЇ

Офіційна дата завершення спорудження саркофагу над четвертим енергоблоком Чорнобильської АЕС є Днем вшанування учасників ліквідації наслідків аварії. З нагоди відзначення цього дня учні 9-х та 10-го класів Березанської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 відвідали Центр дозвілля, де відбувся урочистий захід «Є місце подвигу не тільки в дні війни» з нагоди відзначення Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС та переглянули документальний фільм «Битва за Чорнобиль». Жодна статистика не покаже, скільки людських доль понівечено жахливою аварією на ЧАЕС. Пам’ятаємо про героїв, людей різних професій, які в екстремальних умовах доклали зусиль для приборкання «мирного атому» та не допустили збільшення масштабів трагедії.
Звєкова О.А., педагог-організатор Березанської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1

13.12.2019 (11 переглядів)
РОБОЧА ЗУСТРІЧ

Сьогодні до Березані завітав Ігор Мещан – директор департаменту соціального захисту населення Київської обласної державної адміністрації. Під час робочої зустрічі Ігор Вікторович разом з міським головою Володимиром Григоровичем відвідали відділення денного перебування дітей з інвалідністю територіального центру соціального обслуговування населення (надання соціальних послуг). Директор департаменту відмітив, що працівниками створені усі належні умови, спрямовані на успішну реабілітацію та інтеграцію дітей з інвалідністю у суспільстві, на високому рівні організовано проведення профілактичних заходів, здійснюється індивідуальний підхід до кожної дитини, проводиться контроль за фізичним навантаженням під час занять і відпочинку. На території реабілітаційного центру проводяться комплексні роботи з благоустрою території, що здійснюються за кошти обласного бюджету. Наразі навколо будівлі уже завершене викладання бруківки та встановлені ліхтарі, що приємно радує не тільки нас, жителів громади, а й гостей міста.
Павленко Я.В., головний спеціаліст сектору взаємодії з громадськістю

13.12.2019 (18 переглядів)
13.12.2019 (9 переглядів)
ПОДАРУЙ СВЯТО ВОЇНУ ВІД САДОВОЇ ЗОШ

Сьогодні багато наших бійців перебувають узоні бойових дій. Кожен із нас також може зробити свій посильний вклад у збереження незалежності й територіальної цілісності нашої держави. Члени учнівського самоврядування Садової ЗОШ І-ІІІ ступенів підтримали благодійну ініціативу «Подаруй воїну свято». Метою акції є збір і формування подарунків військовим у зону АТО до Дня святого Миколая. Кожен учень зміг взяти участь у заході. Учнями було виготовлено вітальні листівки та малюнки, обереги для воїнів, також закуплено необхідні засоби особистої гігієни, продуктові набори та безліч теплих речей. Діти свято вірять у те, що саме турбота про солдатів нашої армії допоможе вижити їм у таких непростих умовах і повернутись додому живими й здоровими, стати на ноги після отриманих поранень. Хай береже Господь наших воїнів!
Якобчук Л.В., заступник директора з виховної роботи Садової ЗОШ I-III ступенів

13.12.2019 (0 переглядів)


Сторінка - 1 з 700