Офіційний портал

Головна

МОТИВАЦІЙНИЙ ЗАХІД КВК "ОБЕРИ СВОЄ МАЙБУТНЄ"


МОТИВАЦІЙНИЙ ЗАХІД КВК "ОБЕРИ СВОЄ МАЙБУТНЄ"

Вибір професії – це надзвичайно важливий та відповідальнийкрок у доросле життя. Вступаючи до вищих навчальних закладів та обираючи собі майбутню спеціальність, молодь заздалегідь замислюється над власним майбутнім. І не дивно, адже кінцева мета кожного випускника – можливість самореалізації та самовираження у найбільш повній мірі. Вірно обраний життєвий шлях дає змогу реалізувати власні здібності та потенціал, і, як результат, отримати достойну роботу.

З цією метою щороку для учнів старших класів організовуються заходи профорієнтаційної діяльності. Одним із найбільш улюблених таких заходів залишається КВК «Обери майбутнє», який було проведено Березанською міською філією Київського обласного центру зайнятості спільно з Відділом освіти виконавчого комітету Березанської міської ради 12 листопада 2019 року.

В змаганні взяли участь команди старшокласників, а саме: «Агромол» (Березанська ЗОШ І-ІІІ ст. №1), «Заробітчани» (Березанська ЗОШ І-ІІІ ст. №2), «Ера» (Березанський навчально-виховний комплекс), «Шалені бджоли» (Березанська ЗОШ І-ІІІ ст. №4).

Очолив компетентне журі Сивак Олег Володимирович, секретар Березанської міської ради. Членами журі стали:

-Загорулько Оксана Володимирівна – начальник відділу освіти Виконавчого комітету Березанської міської ради;

-ПрозороваЛариса Андріївна – заступник директора - начальник відділу надання соцпослуг Березанської філії Київського ОЦЗ;

-Осика Оксана Валеріївна – старший менеджер з персоналу ТОВ «Белла-Центр»;

-Крамаренко Людмила Миколаївна – інспектор з кадрів ТОВ «Березанська суконна фабрика»;

-Снісар Стелла Аурелівна – начальник відділу кадрів Філії «Баришівська» Приватної науково-виробничої компанії «Інтербізнес».

Захід розпочався з конкурсу «Візитівка». Всі команди добре підготувалися, працювали злагоджено. Кожна з них презентувала цікаві та дотепні тематичні виступи. Відчувався піднесений командний дух та жага до перемоги. Вболівальники активно підтримували своїх фаворитів. Кожна з команд приклала максимум зусиль для того, що вибороти перше місце у конкурсі. Проте найорганізованішими виявилися учасники команди «Ера» (учні Березанського навчально-виховного комплексу). Вони виборолиперемогу та направляються для участі в півфінальній грі обласного профорієнтаційного змагально-мотиваційного заходу серед учнівських команд у 2019 році.

Учасників привітали спонсори конкурсу ТОВ «Белла-Центр», подарувавши продукцію власного виробництва та Філія «Баришівська» Приватної науково-виробничої компанії «Інтербізнес», яка презентувала солодкі подарунки.


Юрій Глущук,

директор Березанської міської філії КОЦЗ

МОТИВАЦІЙНИЙ ЗАХІД КВК "ОБЕРИ СВОЄ МАЙБУТНЄ"
МОТИВАЦІЙНИЙ ЗАХІД КВК "ОБЕРИ СВОЄ МАЙБУТНЄ"
МОТИВАЦІЙНИЙ ЗАХІД КВК "ОБЕРИ СВОЄ МАЙБУТНЄ"
МОТИВАЦІЙНИЙ ЗАХІД КВК "ОБЕРИ СВОЄ МАЙБУТНЄ"
МОТИВАЦІЙНИЙ ЗАХІД КВК "ОБЕРИ СВОЄ МАЙБУТНЄ"

ПОШИРИТИ

Новини

РОБОЧА ЗУСТРІЧ

Сьогодні до Березані завітав Ігор Мещан – директор департаменту соціального захисту населення Київської обласної державної адміністрації. Під час робочої зустрічі Ігор Вікторович разом з міським головою Володимиром Григоровичем відвідали відділення денного перебування дітей з інвалідністю територіального центру соціального обслуговування населення (надання соціальних послуг). Директор департаменту відмітив, що працівниками створені усі належні умови, спрямовані на успішну реабілітацію та інтеграцію дітей з інвалідністю у суспільстві, на високому рівні організовано проведення профілактичних заходів, здійснюється індивідуальний підхід до кожної дитини, проводиться контроль за фізичним навантаженням під час занять і відпочинку. На території реабілітаційного центру проводяться комплексні роботи з благоустрою території, що здійснюються за кошти обласного бюджету. Наразі навколо будівлі уже завершене викладання бруківки та встановлені ліхтарі, що приємно радує не тільки нас, жителів громади, а й гостей міста.
Павленко Я.В., головний спеціаліст сектору взаємодії з громадськістю

13.12.2019 (8 переглядів)
13.12.2019 (8 переглядів)
ПОДАРУЙ СВЯТО ВОЇНУ ВІД САДОВОЇ ЗОШ

Сьогодні багато наших бійців перебувають узоні бойових дій. Кожен із нас також може зробити свій посильний вклад у збереження незалежності й територіальної цілісності нашої держави. Члени учнівського самоврядування Садової ЗОШ І-ІІІ ступенів підтримали благодійну ініціативу «Подаруй воїну свято». Метою акції є збір і формування подарунків військовим у зону АТО до Дня святого Миколая. Кожен учень зміг взяти участь у заході. Учнями було виготовлено вітальні листівки та малюнки, обереги для воїнів, також закуплено необхідні засоби особистої гігієни, продуктові набори та безліч теплих речей. Діти свято вірять у те, що саме турбота про солдатів нашої армії допоможе вижити їм у таких непростих умовах і повернутись додому живими й здоровими, стати на ноги після отриманих поранень. Хай береже Господь наших воїнів!
Якобчук Л.В., заступник директора з виховної роботи Садової ЗОШ I-III ступенів

13.12.2019 (0 переглядів)
13.12.2019 (44 переглядів)


Сторінка - 1 з 700